Reference

Jezdím s E10 bez problémů

Jako dlouholetý zákazník MATHY vím, že produkty fungují. Nyní jsem chtěl vyzkoušet nové palivo E10. Nejdříve jsem se chtěl informovat v servisu, jak bude snášet mé auto E10-ku. Ale protože mám dobré zkušenosti s normálním benzínem a používáním Mathy-F, začal jsem na doporučení Mathy používat k E10-ce Mathy-BE. Nyní jezdím i s novým palivem E10 zcela bez problémů.

S pozdravem

Stefan M., Hannover

Mohl jsem pokračovat v cestě na dovolenou

Ahoj milý MATHY-Team,

chtěl bych poděkovat za dobrý tip vzít si sebou MATHY-D na svou cestu do Rumunska. Můj Porsche Cayenne TDI (Diesel) fungoval vždy bez problémů. Ale po té, co jsem byl v Rumunsku asi týden na cestách, začaly problémy. Auto začalo cukat, velmi těžce startovalo.
Pak jsem si vzpomněl, že mám v kufru Mathy-D. To jsem použil při přístím tankování. Výsledek na sebe nenechal dlouho čekat. Problémy ustaly a já jsem mohl v klidu pokračovat v dovolené.

Nejlepší pozdravy

Jörg F., Hagen

Po třetím natankování kouření ustalo!

U mého VW LT, r.v. 2001 (Diesel) jsem měl stále velké problémy s kouřivostí po nastartování. Od jednoho známého jsem dostal tip na MATHY. Po shlédnutí webových stránek jsem se rozhodl pro vyzkoušení MATHY-D. Po prvním natankování s MATHY-D bylo kouře ještě víc, což mě velmi znejistělo. Po konzultaci s technikem od Mathy mi bylo řečeno, že to je normální, že mám vytrvat nejméně 2500km. Ale již po třetím natankování kouřivost zcela ustala. Mnohokrát děkuji, Mathy

Tilo G., Braunschweig

Foto: VW LT 

Positivní vliv v palivovém systému

Konečně fungující aditivum do bionafty, které udržuje palivový systém v čistotě. Můj autosalon Audi mi povolil používat bionaftu E10. Ale mistr servisu mi přeci jen doporučil používat aditivum MATHY pro jeho výborné vlastnosti. Proto jezdím s bionaftou bez jakýchkoliv problémů, MATHY-BD přidávám každých 3 000 km.

Pozdravuje

Jens L., Hamburg

Do teď jsem nemusel do servisu!

Vážený pane Dobrowolski,

zde posílám krátkou zprávu k Vašemu aditivu MATHY-BD do bionafty. Už dlouho jezdím na bionaftu s mými vozidly. Jako zemědělský podnik je to v mém okolí obvyklé. Bohužel jsem ale musel často navštěvovat servis, největší problém byly vstřikovače. Stále se musely čistit a z části i vyměnit. Na radu známého jsem začal používat MATHY-BD a zatím se žádné další návštěvy v servisu nekonaly. Děkuji.

S přátelským pozdravem

Henning S., Dannenberg