Reference

Má Bohyně - Citroen DS

Jako dlouholetý uživatel MATHY, jsem samozřejmě i Bohyni v mé garáži oblažil produktem Mathy. Bohyně se něžně vznáší za pomocí produktů Mathy nas silnicemi. Motor o obsahu 2,1 litru má výkon 104 koní a je možné je v každém okamžiku povolat k maximálnímu výkonu.

5-ti stupňová převodovka je také ošetřena MATHY-T, aby ještě bez problémů natočila dalších 100.000 km.
Aby celý palivový systém nevykazoval žádné závady, přidávám do každé 3-tí nádrže benzínu příslušné množství MATHY-F.
Hydropneumatický podvozek, kterým je má Bohyně vybavena, jsem také doplnil produktem MATHY, abych se dlouho vyhnul technickým závadám.

Jsem velmi rád, že pan Otto Mathé tyto produkty vynalezl.

Vás MATHY-ista
Heiko T.

Nejtvrdší zimní setkání na světě

Dobry den, ahoj Vážená firmo Mathé,

po 10 dnech jízdy na motorce zimním Norskem při účasti na závodu FJORDRALLY jsem se mohl opět těšit z výkonu Vašich produktů.
Fjordrally je nejtvrdší zimní setkání na světě pro privátní motorkáře, uprostřed Norska v půlce února!
Při teplotách kolem -30°C se oddělují nejen zrno od plev, ale i motocykly startující od nestartujících. Technickou spolehlivost, kterou jsem v tomto roce s produkty MATHY M, T a i F získal, nedokážu postrádat a nadále budu tyto produkty já i má stará BMW používat.

Zdraví a děkuje Christian P.
( Popi )  Fjordrally - Tourguide

Investice provozovat a chránit

Nejenom u auta dbám na nejvyšší výkon.
Také oleje v motoru, v převodovce a i nápravách jsou pro mě teprve tehdy perfektní, když obsahují správný obsah produktu MATHY. Tak pěkné auto je také investice, kterou pokud chci chránit, používám produkty MATHY. Už celá léta používám tato aditiva a celkově sečteno a podtrženo jsem nikdy netratil.

Mnohokrát děkuji za tyto výborné produkty.

S přátelským pozdravem

Frank O., Hamburg

Děkujeme Vám za tento vynález

Dobrý den milý týme MATHY, dobrý den pane Fabritz (tech. poradce Mathy, pozn překl.),

nejlepší díky za Vaši snahu a prvotřídní produkt, který přes jednoho známého v německu již dlouho nakupuji. Můj Jeep Wrangler, r.v. 1989 má už 659.000 km a nespotřebuje žádný olej a vrní jako koťátko!

Nevím, jak je to možné, vůz byl vždy pravidelně udržován a doplňován aditivem MATHY. Od té doby je stav oleje stále stejný. Jedná se o 4-válec, obsah 2463 cm³. Naše zkušenosti jsou s produkty MATHY výborné.

Děkujeme Vám za tento vynález a přejeme mnoho úspěchů. Pouze dobré produkty dobyjí svět.

S přátelským pozdravem

Albert Josef K.

Nemuseli jsme měnit olej každých 1.000 km

Plánovali jsme jet na čtyřkolkách na Nordkap, daleko za polární kruh. Ale výrobce čtyřkolek, na kterých jsme chtěli jet, doporučuje vyměňovat olej každých 1.000 km. Jenže to se nám nechtělo!

Vsadili jsme na Mathy-M a s aditivem jsme urazili téměř 7.300 km BEZ výměny oleje. Po návratu jsme vyfotili stav oleje. Olej bývá obvykle po 600km zcela černý, nyní s použitím MATHY je po více než 7.000 km krásně čistý. Díky MATHY za bezstarostnou cestu!

S přátelským pozdravem

Vlasta a Mirko, Liberec a Zittau