Reference

Už jsem dlouho podobný prostředek hledal

Už dlouho jsem podobný prostředek hledal. Moje BMW má už 180 tkm a ještě nikdy nejezdilo tak klidně jako teď. Je znát výrazně lepší zátah motoru. Nejdříve jsem přidával 10% MATHY-M, později jsem začal přidávat 15%, což i přispělo ke snížení provozní teploty.

Po těchto zkušenostech jsem přidal 5% do diferenciálu a převodovky a typické kvílení ustalo!
Jsem absolutně ohromen a budu tento produkt určitě dál doporučovat.

S přátelským pozdravem
Frank S.

Problém odstraněn ...!

Dobrý den pane Müllere, Hallo Mathy,

v létě minulého roku, na zpáteční cestě z dovolené ve Francii, začala převodovka našeho VW Touran 1,9TDI vydávat podivné zvuky. A při tom bylo teprve 165.000 km na tachometru.
Po příjezdu domů jsme nejdříve problém ignorovali, ale přidaly se problémy s řazením druhého stupně. Po návštěvě v servisu přišel šok! Oprava není možná (příliž drahá). Jediné dostupné řešení je repasovaná převodovka za "pouhých 66.000 CZK" !
Po této studené sprše jsme se svěřili známému a ten nám dal dobrý tip na MATHY produkty. Ihned jsem prostudoval webové stránky MATHY a objednal a hned doplnil MATHY-T. Vůbec jsme tomu nechtěli věřit, ale za pár desítek kilometrů problémy zcela ustoupili a dalších 8.000 km proběhlo bez pazvuků z převodovky. I druhý stupeň je možné nyní lehce řadit. Děkuji MATHY! Teď můžeme zase jet na dovolenou do Francie i bez drahých oprav naší převodovky.

Zdraví a děkuje
Regina R., Ebsdorf